DYKROS ETNO RESORT: Atostogos be telefono ir interneto

GYVENIMAS

12/11/20232 min read

Ar žinote kas yra DYKROS?

Mūsų savaitės atostogos DYKROS ETNO RESORT kažkas tokio… Dar sunku apsakyti pojūčius..

DYKROS ETNO RESORT yra vieta, kurioje galite pabėgti nuo kasdienio skubėjimo ir atsikratyti telefono ir socialinių tinkle priklausomybės. Tai unikali vieta, kurioje galite rasti ramybę ir susigrąžinti ryšį su gamta.

Kai atvykome į DYKROS ETNO RESORT, sutarėme, kad savaitę nebus jokio telefono ryšio ir interneto. Tai buvo iššūkis, bet tuo pačiu metu ir puiki galimybė atsijungti nuo išorinio pasaulio ir tiesiog mėgautis dabartimi.

Pirmą dieną po atvykimo, po ilgų kelionės nuovargio, nusprendėme išsimiegoti. Atsikėlėme anksti ryte, išgėrėme kavos ir vėl nuėjome miegoti. Ši ramybė ir galimybė miegoti tiek, kiek norime, buvo tikra dovana.

Atsikėlę vėl, pasinėrėme į gamtą. Pasivaikščiojome po laukus ir kemsynus, mėgavomės grynu oru ir grožiu.

Mūsų dienos buvo užpildytos skaitant knygas, ruošiant maistą ir linksminantis savo būdu. Be telefono ir interneto, turėjome daug laiko skirti sau ir vienas kitam. Diskutavome, ža mėgavomės bendravimu, namų ruošos darbais, kad rūpinos pečiaus kūrenimu, malkomis iš miško, kas gamino ir tvarkė namus.

DYKROS ETNO RESORT yra puiki vieta atsipalaiduoti ir atsijungti nuo kasdienio streso. Čia galite pamiršti apie darbus, problemas ir tiesiog leisti sau būti dabartyje. Tai tikra sielą gydančioji terapija.

Be telefono ir interneto, mūsų atostogos buvo tikra atgaiva. Niekada nebuvo taip lengva atsipalaiduoti ir tiesiog būti čia ir dabar. Tai buvo tikra laiko ir erdvės kapsulė, kurioje galėjome atsikratyti visų išorinių įtampos šaltinių.

Mūsų katytė ir šuniukas irgi atrado savo veiklas, abejoju, kad jos norėjo namo.

Atostogos DYKROS ETNO RESORT buvo tikra dovana. Tai vieta, kurioje galite atsigręžti į save, atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos grožiu. Jei jaučiate, kad reikia pabėgti nuo kasdienio skubėjimo ir atsijungti nuo telefono ir interneto, ši vieta yra puikus pasirinkimas.

Prieš paskutinę dieną sugalvojom pėščiomis eiti iki Tauragės, gi tik 4 km. Mums tai jau juokai. Bet mes nebūtume mes, jei nesugalvotume kitaip. Ėjom laukais, užšąlusiomis pelkėmis, priėjom ežerus. Ledu eiti pribijojau, tai ėjom keliais keliukais pasirodo tarp dviejų ežerų, o mes juk nesinaudojam telefonais. Tauragės eglutę pasiekėme. Atsigavę kavinukėje namo ėjome aišku vėl laukais.. Finale nuėjome virš 16 km. Kojos į pabaigą ėjo iš paskos. Tai nuostabus potyris.

DYKROS ETNO RESORT nameliai atspindi lietuvišką etno architektūrą, harmoningai dera su modernumu. Šeimininkai puoselėja lietuviškas tradicijas, o teritorijoje galima pasigrožėti ne tik nuotraukų paroda, bet ir pirtimi bei skulptūrų parku.

Na o išvykos dieną aplankėme Jurbarko, Šakių ir Zapyškio eglutes.

Mūsų išvados: mums ne tik neatsibodo, bet ir norėjome dar toje ramybėje ir likti. O kad grįšime dar ne kartą į čia, tai tikrai. Ar mums tokia išvyka davė naudos? Taip, su minimaliai veiklos galimybių, mes jų tiek prisgalvodavom, kad mums nieko ir nepritrūko. Ar labai reikėjo socialinių tinklų? Ne. Ką susivokėme, tik tik tuščioje galvoje nuo kalno minčių leidome galvai ne tik pailsėti, bet ir susidelioti pirminius tikslus, nes kai idėjų daug, kartais jau pasimeti ir nuo ko pradėti. Dabar kiekvienas žinome tiek bendrus tiklus, tiek atskirus ir kaip vienas kitam dar galime padėti, kad dideliais žingsniais žengtume į priekį. Grįžome ne tik pailsėję, bet ir prikaupę pakankamai energijos naujiems planams.. O jie jau eigoje.