Kaip Gauti Grįžtančių Nuorodų

SOCIALINĖ MEDIJA

1/18/20243 min read

Kaip Gauti Grįžtančių Nuorodų

Nuorodas galite sukurti patys. Erdvių, kuriose galima gauti grįžtančių nuorodų, yra daugybė. Todėl verslą galima stiprinti ir kurti patiems. Kur galima susikurti tokias nuorodas? Grįžtančių nuorodų galima gauti iš:

  • Socialiniai tinklai;

  • Specializuoti internetiniai naujienų puslapiai;

  • Lietuvos verslo įmonių katalogai;

  • Naujienų puslapiai, portalai;

  • Skelbimų lentos;

  • Straipsnių talpinimas kataloguose;

  • Komentavimas po panašia tematika straipsniais;

  • Blogų kūrimas ir juose straipsnių rašymas.

Socialiniai Tinklai

Populiariausi pasaulyje socialiniai tinklai yra Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Flicr, OK, VK, YouTube ir daugelis kitų. Prisijunkite ir pradėkite aktyvią informacijos sklaidą. Verslo puslapis kiekviename iš tinklų sulauks susidomėjimo, padidindamas lankytojų srautą. Klientai, susidomėję Jūsų paslaugomis ar preke, seks nuoroda, kuri gali atvesti būsimus pirkėjus. Ankščiau tik klausytojais ar žiūrovais buvę galite sukurti savo kanalą YouTube. Gyvas pranešimas ir veiksmo video taip pat neša naudą ir kuria grįžtamąją vertę Jūsų internetiniam verslui.

Specializuoti Naujienų Puslapiai

Specializuoti reiškia, kad temos yra susiaurintos iki minimumo ir paimta tik konkreti. Tai gali būti statybos ir statybinės medžiagos, sveikatos klausimai, keleivių pervežimas, patarimai sodininkams ir ūkininkams ir kt. Prašykite atgalinės nuorodos, jei radote tematiką, kuri atitinka Jūsų verslo sritį.

Taipogi, ieškokite naudingų bei kokybiškų nuorodų tarptautinėje erdvėje. Didelės šalys turi gan didelius internetinius resursus. Pasirinkus aktualią temą, galima sulaukti stiprios atgalinės nuorodos verslui.

Lietuvos Įmonių Katalogai

Verslininkai, įsteigdami naują bendrovę, dažnai įtraukia įmonės rekvizitus į katalogus. Jūsų įmonės informaciją galima rasti tokiuose kataloguose kaip rekvizitai.lt, 118.lt, imones.lt, 1551.lt, visalietuva.lt ir kt. Būkite aktyvūs, prisijunkite prie savo įmonės paskyros ir aprašykite veiklą ar prekes kuo tiksliau.

Naujienų Puslapiai, Laikraščiai

Populiariausi dienraščiai yra Delfi, Lrytas, 15 min., Alfa, Diena, TV3, Klaipėda, Alio, Vakarų Ekspresas ir kiti. Be to, ieškokite ir mažesnių laikraštukų, kaip Pajūrio kraštas, Mūsų Žodis, laikraštis Banga, Žemaitis, Plungės Žinios, Santarvė, Būdas Žemaičių ir kt. Jų puslapiuose patalpinkite straipsnius su aktyviomis atgalinėmis nuorodomis.

Skelbimų Svetainės

Nepraleiskite galimybės patalpinti skelbimą su nuoroda į Jūsų svetainę. Lietuvoje veikia nemokamos skelbimų svetainės, kurių virš 60, jei ne daugiau, tokios kaip Alio.lt (siūlo "Dofollow" nuorodas), Skelbiu, skelbimai, Skelbk, Plius ir kt.

Straipsnių Talpinimas Bloguose

Nors daugelis blogų siūlo talpinti straipsnius, dauguma iš jų už grįžtančias nuorodas ima mokestį. Tačiau yra nemokamų paslaugų, kuriose Jūsų straipsnis bus patalpintas nemokamai. Būkite aktyvūs ir ieškokite galimybių.

Komentarai Turi Grįžtamąjį Ryšį

Daugelis svetainių leidžia palikti komentarus su nuorodomis. Pabandykite palikti komentarus po straipsniais su Jums tinkančia tema ir tikėkitės, kad bent vienas iš 10 komentarų bus patvirtintas. Būkite aktyvūs, bet venkite "spaminimo".

Blogų Kūrimas Ir Straipsnių Rašymas

Nemokamai galite sukurti blogą Lietuvoje arba naudotis tarptautinėmis platformomis kaip WordPress.com, Blogger.com, Weebly.com ir kt. Bloguose talpinkite straipsnius su nuorodomis į Jūsų svetainę. Ieškokite nemokamų ir mokamų katalogų patalpinti straipsnius, keltas jų: https://straipsniukatalogas.eu/, https://sib.lt/straipsniu-talpinimas/,

https://straipsniai24.lt/ , http://tavosiena.lt/. Tik nepamirškite, kad straipsnis turi būti nuo 400 žodžių su dviem aktyviomis nuorodomis į jūsų puslapį. Kurkite turiningus straipsnius.

Nuorodas Sukurs Profesionalai

Jei trūksta idėjų ar laiko nuorodų kūrimui, galite pasitelkti profesionalius specialistus. Jie siūlo nuorodas iš blogų apačios (footer‘io) arba nuorodas sukuriamas patalpintame straipsnyje bloge.

Naudinga Žinoti

Grįžtamųjų nuorodų procesas pradedamas tik tada, kai internetinis puslapis yra sutvarkytas iš vidaus. Užtikrinkite, kad Jūsų puslapis būtų tvarkingas ir klaidų neužterštas. Naudojant Google Analytics, stebėkite vartotojų atmetimo rodiklį, vidutinį laiką, kurį jie praleidžia puslapyje, ir grįžtančių atgal į puslapį klientų procentą.

Pabaigai

Atgalinės nuorodos svarbios verslui. Stiprinkite ir kurkite nuorodas aktyviai, naudodami įvairias platformas. Silpnos nuorodos gali išnykti per tam tikrą laikotarpį, todėl nuolat stebėkite savo puslapio būklę naudodamiesi Google Analytics. Investuokite laiką ir pastangas į nuorodų kūrimą, kad galėtumėte didinti savo internetinio verslo autoritetą ir lankomumą.